Z czym można nosić kopertówki?

jak nosic kopertowki

Spis treści

Torebki kopertówki bardzo często można spotkać w damskich szafach. Zresztą, nie tylko takie modele torebek, ale również wiele innych. Decydując się na dobór torebki, zawsze należy zadać sobie jedno pytanie – czy jej wybór jest trafiony? Czy to właśnie ta stylizacja i ta okazja, kiedy taka właśnie torebka się sprawdzi? Warto sprawdzić, do czego pasuje torebka kopertówka. Dzięki temu nikt nie będzie musiał przejmować się tym, że popełni modowy faux pass.

Mała i zgrabna kopertówka dla kobiet

Torebki kopertówki wyróżniają się na ogół swoimi niewielkimi rozmiarami. Tak małymi, że czasem można mieć problem z ich dostrzeżeniem na tle całej stylizacji. Na długim pasku, są w stanie pomieścić tylko smartfona i ewentualnie klucze do domu/auta. Rzadko kiedy do środka może wejść portfel. Chyba, że taki naprawdę mały. Zamiast niego, panie decydują się jednak na kartę kredytową wsuniętą do futerału telefonu i na kilka drobniaków, jakie latają luźno po torebce.

Rzadko kiedy torebka kopertówka ma większe rozmiary. Oczywiście, taka forma spotykana jest w maksi rozmiarze, ale rzadko kiedy używana jest ona przez kobiety, które wolą jednak wybierać inne modele torebek. Wspomniana była już kopertówka na pasku, ale nie można zapomnieć o tym, że nie brakuje tych, które bierze się do ręki. Coś na zasadzie nieco większego portfela, gdzie znajdzie się także miejsce na szminkę – jeden z najważniejszych atrybutów kobiecych.

Dodatek do eleganckich kreacji

Torebki kopertówki są świetną propozycją, jeżeli chodzi o eleganckie kreacje. W szczególności, jeżeli ktoś wybiera się na wielki bankiet, czy też na imprezę do klubu. Kopertówki stanowią świetne dopełnienie do sukienek, spódniczek, ale również do garniturów, jakich nie brakuje w damskiej garderobie. Jest to ten rodzaj torebki, który świetnie współgrać będzie z wieloma elementami garderoby – nawet, jeżeli mowa jest o jeansach. Ale należy wiedzieć o jednym – nie można komponować ich ze sportowymi stylizacjami. W szczególności, jeżeli mowa jest o dresach. Wtedy można popełnić faux pass, które na pewno nie pozostanie nie zauważone.

Kopertówka jest świetna, ale tylko dla kobiet, które nie mają przy sobie dzieci. Chyba każda mama wie, że przy małych pociechach lepiej sprawdza się torebka większych rozmiarów, czy też elegancki plecak. Co jednak nie oznacza, że mama takiej torebki kopertówki nie może mieć. Wręcz powinna – w szczególności, jeżeli ma ona przyjemność często wychodzić na imprezy, czy też na randki z mężem (co też należy się każdej kobiecie, bez wyjątku!).

Powiązane artykuły