Bioregeneracja skóry w najlepszym wydaniu

butelka

Spis treści

To, w jaki sposób traktujemy swój organizm, ma ogromny wpływ na to, w jakim stanie ten będzie za kilka lat. Dokładnie tak samo jest ze skórą. Holistyczne podejście do pielęgnacji pomoże zachować młodość na długie lata. Pielęgnacja musi być kompleksowa, a to oznacza dbanie o siebie nie tylko od zewnątrz, lecz także od wewnątrz. Specjalistami w tym temacie są produkty Sunekos i Nutrakos! Zapytalismy lekarzy medycyny estetycznej o to, jakie efekty zabiegów osiągają stosując produkty Sunekos w swoich gabinetach.

Magnetyczne spojrzenie

– Sunekos 200 to preparat, który ze względu na swoje intensywnie bioregenerujące działanie i jedoczesny wysoki profil bezpieczeństwa doskonale sprawdza się w odmładzaniu delikatnej skóry wokół oczu. Wykonując zabieg Sunekos 200 u moich pacjentów osiągam efekt wypoczętego oka poprzez wygładzenie zmarszczek, rozświetlenie skóry wokół oczu, a także zdecydowane rozjaśnienie cieni pod oczami. Polecam go w celu odmłodzenia spojrzenia zarówno kobietom jak i mężczyznom. Warto podkreślić, że Sunekos 200 zdobył uznanie nie tylko pacjentów, ale też lekarzy i w konkursie Pereł Dermatologii Estetycznej 2019 zwyciężył w kategorii Magnetyczne Spojrzenie – mówi dr Izabela Wierzbicka, lekarz medycyny estetycznej z Kliniki LA Beauty w Szczecinie.

Naturalne i skuteczne odmłodzenie

– Preparaty Sunekos wykorzystują właściwości sześciu aminokwasów (Glicyny, L-proliny, L-lizyny, L-alaniny, L-waliny, L-leucyny) i wiążącego je kwasu hialuronowego, które naturalnie pobudzają skórę do produkcji nie tylko kolagenu, ale też elastyny oraz dogłębnie ją nawilżają. Sunekos występuje w dwóch wariantach – Sunekos 1200 przeznaczony dla skór bardziej wymagających, które zdecydowanie ujędrnia, zagęszcza, napina a także spłyca zmarszczki oraz przynosi lekki efekt wolumetryczny, drugi – Sunekos 200 ma właściwości rewitalizujące, pobudzające skórę do życia, głęboko nawilżające a także odmładzające wymagającą okolicę oka. Sunekos to naturalne, ale zdecydowanie widoczne efekty! – opowiada dr Lucyna Woliczko, dermatolog, lekarz medycyny estetycznej właścicielka Gabinetu Lucyna Woliczko w Krakowie.

Siła aminokwasów!

– Zabieg Sunekos to przede wszystkim wielokierunkowe działanie zapewniające nawilżenie głębokich i powierzchownych warstw skóry, bardzo naturalne działanie wolumetryczne oraz wygładzenie drobnych zmarszczek. Ze względu na wyjątkową delikatność Sunekos 200 można stosować nawet na skórę powieki, która jest wyjątkowo problematyczną w leczeniu okolicą. Tu świetnie radzi sobie z likwidowaniem cieni pod oczami. Po każdym zabiegu polecam suplementację Nutrakos Aminoshot, która bazuje na tym samym składzie sześciu aminokwasów co preparaty Sunekos. Dzięki niej efekty zabiegów są wzmocnione, utrzymują się dłużej, a oprócz pozytywnego odziaływania na skórę, suplement wpływa również na dobrą kondycję włosów i paznokci – dodaje dr Karolina Mołas, lekarz medycyny estetycznej właścicielka Molas Clinic w Warszawie.

NOWOŚĆ – naturalnie jędrne ciało

Spektakularne efekty zabiegów preparatami Sunekos 200 i 1200 zainspirowały ich producenta Professional Dietetics do stworzenia kolejnego produktu opierającego się na mocy tej samej opatentowanej sekwencji 6 aminokwasów – Sunekos Body, który podbija serca pacjentów i lekarzy. Tym razem jest to zabieg na ciało – w naturalny sposób ujędrniający, zagęszczający, a także w razie potrzeby niwelujący rozstępy, poprzez pobudzenie skóry do odnowy. Doskonały właśnie teraz przed sezonem letnim w celu pozbycia się wiotkości na brzuchu, udach czy ramionach.

Wykorzystaj niezwykłe właściwości aminokwasów i zadbaj holistycznie o całe ciało!

Powiązane artykuły