Kreacja skrojona na miarę oczekiwań, by olśniewać w TEN najważniejszy dzień

suknie slubne

Spis treści

Wiele kobiet ma szczegółowo nakreśloną wizję dnia swojego ślubu, już od wczesnych lat dziecięcych. Marzymy o tym, planujemy, wyobrażamy sobie każdy drobiazg uroczystości. Najczęściej główną gwiazdą marzeń każdej panny młodej jest suknia ślubna. Jak dobrać idealną suknię ślubną? Który fason wybrać? Wybrać suknię gotową, czy zdecydować się na model szyty na miarę?

Fason dopasowany do figury

Poszukiwania sukni ślubnej najlepiej rozpocząć od przymierzenia kilku fasonów, po to, by dobrać idealny dla siebie. Bardzo często nasze wyobrażenia o idealnym fasonie, a rzeczywistość (to jak w danym modelu wyglądamy), różnią się od siebie. Dlatego wstępne przymiarki są najlepszym sposobem na znalezienie sukni, która podkreśli atuty naszej sylwetki i sprytnie zamaskuje niedoskonałości. W takiej sytuacji najważniejsza są dwa czynniki – sylwetka i wzrost. Każda z nas najczęściej ma swój ulubiony fason sukienek, w którym czuje się najlepiej. W Atelier Laurelle dostępnych jest wiele modeli, tak, by każda przyszła panna młoda mogła znaleźć suknię, w której czuje się i wygląda najlepiej.

Jabłko, gruszka, czy klepsydra?

Pierwszym krokiem powinno być obiektywne określenie swojej sylwetki. Najczęściej spotykane są trzy typy sylwetek: gruszka, jabłko, klepsydra. Panie o sylwetce gruszki – szerszych biodrach i wąskiej talii, najlepiej prezentują się w taliowanych kreacjach, rozszerzanych do dołu. Panie o figurze jabłka powinny szukać sukni, w której nie ma podkreślenia tali – zwężenia w talii oraz żadnych dodatków w tej okolicy. W przypadku tego typu figury warto wyeksponować i podkreślić biust. Szczęśliwe posiadaczki figury klepsydry, dobrze prezentują się w większości fasonów.

Jedyna i niepowtarzalna, czyli uszyta na miarę

Podczas tego najważniejszego dnia, każda panna młoda chce wyglądać pięknie i olśniewać. Dlatego warto rozważyć możliwość uszycia sukni na miarę w Laurelle. Takie rozwiązanie pozwoli spełnić wszystkie oczekiwania, daje możliwość idealnego dopasowania sukni do wyobrażeń kobiety i uczynić ten dzień naprawdę wyjątkowym. W ten sposób będziemy mieć możliwość wyboru idealnego koloru sukni, dopasowanego do odcienia skóry – jasne i delikatnie oliwkowej skóry prezentują się idealnie w śnieżnej bieli. Kobiety z ciemniejszą, mocno opaloną skórą lepiej prezentują się w écru, a także w odcieniach kremowych.

Przymiarki sukien ślubnych są niewątpliwą przyjemnością. Kiedy już założymy suknię o właściwym fasonie, spoglądając w lustro, od razu będziemy wiedzieć, że to tego szukałyśmy. Takie odkrycie znacznie ułatwi poszukiwania tej jedynej, właściwej sukni.

Powiązane artykuły