RENE FURTERER COMPLEXE 5 Koncentrat stymulujący i rewitalizujący do skóry głowy

Preparat do skóry głowy

Spis treści

Kultowy kosmetyk René Furterer, stymulujący koncentrat roślinny z rozgrzewającymi olejkami eterycznymi teraz w nowym flakonie z aplikatorem do masażu! Wzrost mikrokrążenia jest prawie dwa razy większy w przypadku stosowania z końcówką masującą, niż bez końcówki.

Koncentrat z olejkami eterycznymi COMPLEXE 5 stosuje się jako pierwszy krok rytuale pielęgnacyjnym RENÉ FURTERER, aby przywrócić równowagę skóry głowy i uzyskać piękne, mocniejsze i zdrowe włosy.

Complexe 5 to specjalna kuracja wzmacniająca włosy u ich podstawy, czyli w cebulkach włosów. Już po jednej aplikacji włosy stają się piękniejsze. Complex 5 sprawia,   że włosy staja się lśniące i bardziej odżywione, wzmocnione od nasady. Zawiera bardzo wysokie stężenie rozgrzewających olejków eterycznych, które poprawiają penetrację składników odżywczych i przyśpieszają rozszerzenie naczyń krwionośnych usprawniając mikrokrążenie – skoncentrowany olejek eteryczny z Lawendy uzyskiwany poprzez destylację, który od czasów starożytnych znany jest ze swoich pobudzających, antyseptycznych i relaksujących zalet, oraz olejek eteryczny pozyskiwany ze skórek słodkich pomarańczy, który posiada właściwości uspokajające, przeciwbakteryjne i stymulujące mikrocyrkulację. Complexe 5 jest podstawowym produktem, który przyczynia się do zdrowia skóry głowy i pięknych włosów. Stosowany jako pierwszy krok rytuału pielęgnacyjnego oczyszcza i przygotowuje skórę głowy poprzez uaktywnienie mikrocyrkulacji.

Zwiększa przenikanie aktywnych składników kolejnych produktów do pielęgnacji włosów

Stosowanie: zaleca się stosować z masażem, przed aplikacją innych produktów kosmetycznych. Pozostawić na 5- 10 minuta, a następnie przystąpić do mycia głowy. Complexe 5 może być stosowany samodzielnie bądź w połączeniu z dobranym indywidualnie rytuałem RENÉ FURTERER

Powiązane artykuły