Sprawdź, w czym najlepiej zasypiać latem

Piżama na lato

Spis treści

Nadchodzą ciepłe, lipcowe noce, na które warto przygotować lekką bieliznę nocną. To dzięki niej sen może stać się wyjątkowo komfortowy, a wysoka temperatura nie sprawi dyskomfortu. Wśród propozycji na lato prym wiodą dwuczęściowe zestawy złożone z koszulki i szortów oraz mini koszule nocne.

Pierwsza propozycja to piżama wykonana z przewiewnej wiskozy. Jest dedykowana kobietom ceniącym klasyczne fasony. Jej góra pokrywa się najmodniejszym w tym sezonie florystycznym wzorem, spodnie natomiast są w odcieniu oliwki. Zestaw delikatnie otula ciało i dostarcza wygody podczas letniej nocy.

Dla kobiet preferujących koszule nocne, ten projekt to strzał w dziesiątkę. Jest on w odcieniu pudrowego różu i ma ażurową koronkę na linii biustu. To model, który zapewnia przyjemny komfort podczas zasypiania.

Uwagę przyciągają również wszelkie piżamy, te w mocno zmysłowej odsłonie

Wśród nich jest np. stylowa koszula z makaronowym tyłem, delikatnie podkreślająca plecy oraz szorty zmysłowo eksponujące nogi. W tym komplecie zasypianie w każdej pozycji będzie bardzo relaksujące!

Bez względu na to, czy preferowany strój do zasypiania to nocna koszula, czy piżama, przy wyborze należy kierować się jakością tychże produktów. Co więcej, warto pamiętać, iż nie tylko krój wpływa na komfort latem, ale także materiał, z którego powstała bielizna.

Idealna bielizna na letnie noce dostępna na: sklep.vnd.pl

O Vanilla night&day:

Polska marka założona przez Katarzyną Pastwę. Kreśli granice emocjonalnej więzi pomiędzy namiętnością a wyzwoleniem kobiecego piękna. Od 2006 roku tworzy unikalną nocną bieliznę delikatnie nasycając kształty sylwetki.

Kobiety Vanilli poszukują emocji i przyjemności. Romansują, kuszą, adorują, niezależnie od swojego wieku. Świadomie odkrywają swoje pragnienia, a modę wykorzystują do celebrowania własnej satysfakcji. Bawią się w odkrywanie tajemnic urzekających wieczorów i rześkich poranków.

Projekty Vanilla night&dayklientki spotkają w najbardziej prestiżowych centrach handlowych świata. Bielizna marki uwielbiana jest przez Włoszki, Brytyjki, Szwedki. Wybrana jako Polska Marka magazynu Elle.

Powiązane artykuły