Trendy w modzie damskiej jesień-zima 2022 – jakie torebki są na topie?

makijaz

Spis treści

Wśród torebek dedykowanych sezonowi jesień-zima 2022 pojawiają się modele skrojone na miarę miłośniczek nieśmiertelnej klasyki. Jest także dużo propozycji dla tych, którzy idą zdecydowanie w kierunku nonszalancji, nieoczywistych połączeń i przełamywania konwencji. W łaskach projektantów utrzymują się także plecaki, które już od kilku sezonów pokazują swój potencjał – tym razem jednak mamy małe zaskoczenie. Jakie? Sprawdźmy.

Najmodniejsze torebki damskie jesień-zima 2022 – plecak w wersji pikowanej

Miłośniczki klasyki i braku zdobień mogą obejść się smakiem, jeśli będą chciały wprowadzić w najbliższych miesiącach do stylizacji modny plecak. Tym razem nie będzie to czarny, minimalistyczny model, który był zdobiony jedynie klamrą lub złotym łańcuchem. Te muszą ustąpić miejsca pikowaniom i to w zdecydowanym tonie. To właśnie one rozgrzewają wyobraźnię projektantów, a wśród nich takie sławy jak chociażby Dior.

Liczący się gracze na rynku mody udowadniają, że minimalizm jest owszem, cały czas w cenie, ale od czasu do czasu warto jest to przełamywać i udowodnić, że modą można też się pobawić. Pikowane plecaki powinny występować głównie w energetycznych barwach. Wśród nich takie jak między innymi niebieski czy też pomarańcz. Mogą one zostać zestawiane z równie kolorowymi ubraniami, bądź też stać się kontrastem dla tych mniej krzykliwych. Wybór już należy do nas. Wszystko jest uzależnione od indywidualnego poczucia smaku i wczucia się w konwencję stylizacji.

Modne torebki damskie jesień-zima 2022 – od wersji mini do wersji XXL

Ten sezon udowadnia, że liczy się przede wszystkim różnorodność. Projektanci przekonują nas do tego, że w modzie liczy się przede wszystkim wygoda. To ona ma przyświecać wyborowi wszelkiej maści dodatków i akcesoriów, które składają się w na nasze codzienne stylizacje. W końcu jesteśmy różni, mamy różne upodobania, a tworzenie kalki modowej w której czujemy się niekomfortowo po prostu mija się z celem.

Odnośnie do modeli mini, projektanci proponują takie, które przywodzą często na myśl małą portmonetkę. Mimo swoich często niewielkich rozmiarów kuszą wzornictwem tudzież kolorystyką – stają się dodatkami obok których nie sposób wręcz przejść beznamiętnie. Dedykowane są np. wyjściom z przyjaciółmi czy też na spacer, kiedy potrzebne są nam najczęściej jedynie klucze, portfel i telefon. Z kolei wśród modeli XXL rządzą shopper bagi. Odnośnie do kolorystyki i wzornictwa – mamy pełną dowolność.

Powiązane artykuły

Co oznacza DEN rajstop?

Rajstopy są nieodłącznym elementem garderoby wielu kobiet, szczególnie w chłodniejszych miesiącach. Jednak wybór idealnych rajstop bywa trudny, szczególnie gdy nie znamy wszystkich parametrów, którymi należy się kierować. Jednym z takich...

Czytaj dalej